Rüyada uçak bileti görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak bileti görmek

Rüyada uçak bileti görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak bileti görmek para kazanmak demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüntüye, eti helal olan hayvanı sağmak ise helal mal kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen uzak gördüğü saadete vâsıl olacağına tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise altı vech üzere tâbir olunur: a) Dinde safa , b) Menfaat , c) Faideli ilim , d) Uzun ömür , e) Güzel geçim , f) Zikrullah.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için hiç beklemediğiniz biri tarafından davet edileceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için fena ve uğursuz bir haber almaya işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 342 ( üçyüzkırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1835 – Hz. Aişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm rüzgâr estiği zaman şu duayı okurdu: "AIIah'ım, senden bunun hayrını ve bunda olan menfaatların da hayrını ve bunun gönderiliş maksadındaki hayrı da istiyorum. Bunun şerrinden, bunda olanın şerrinden, bununla gönderilen şeyin şerrinden de sana sığınıyorum."Buhâri, Bed'ül-Halk 5, Tefsir, Ahkâf 2, Edeb, 68; Müslim, İstiskâ 14, (899); Tirmizi, Daavât 50, (3445).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here