Rüyada uçak bileti hediye almak

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak bileti hediye almak

Rüyada uçak bileti hediye almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak bileti hediye almak sekiz şekilde tabir olunur: a) Sıhhat ve afiyet , b) Evlat , c) Zafer , d) İltica , e) Kardeş , f) Kuvvet , g) Zenginlik , h) Memuriyet.. Bazı rüya yorumcularına göre de zorlu bir yolculuğa çıkacağınıza ve sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen ömrünüzü yarıladığınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise haram mala işarettir.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda çocuklarınızdan miras alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için siması ve sesi güzel olan bir çocuğa veya ahlaklı ve zengin insanlar zümresine gireceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 775 ( yediyüzyetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebû Hûreyre r.a. buyurdu ki; “Bir saat ilim meclisinde bulunup, dinimde lazım olanları öğrenmek, bana Kadir gecesini ihya etmekten daha sevimlidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here