Rüyada uçak bileti hediye almak

Rüyada uçak bileti hediye almak

Rüyada uçak bileti hediye almak  bir kızla gayrimeşru ilişki yaşayacağınıza işarettir.Saniyen bu rüya, harbe delâlet eder.Bazende birinin işine gereksiz yere burnunu sokmak veya başkalarının işlerine dahil olmak suretiyle bir tatsızlığa neden olmak demektir.
# Rüyada uçak bileti hediye almak sırların muhafazasına alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rütbenin gitmesine delâlet eder.
# Rüyada uçak bileti hediye almak ummadık bir sevinç yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ahmed Bin Abdülvâhidnin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında yeteneklerine, eğitimine ve becerilerine hiç uymayan şeyler ile uğraştığına, bu yüzden sürekli çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kaldığına, hiç ummadığı kişiler ile uğraşması gerektiğine ancak yakın bir zamanda bu durumdan bunalıp kendisine uygun işlerle ve insanlar ile ilgili bir işe gireceğine alam

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here