Rüyada uçak bileti iptal etmek

Rüyada uçak bileti iptal etmek

Rüyada uçak bileti iptal etmek havuzun küçüklük veya büyüklük durumuna göre zengin bir kişiden gelir elde edeceğinize ve işinizin iyiye gideceğine işarettir. Saniyen rüya sahibinin minnet hissettiği kişilerin varlığına işaret eder.Bazende farklı yorumlara açıktır.
# Rüyada uçak bileti iptal etmek hayır, ucuzluk ve bolluğa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de fitneyi uyandırır.
# Rüyada uçak bileti iptal etmek ölümünüze neden olacak bir işe girişeceğinize işarettir.
# Ünlü Alim YaKûb Bin İbrâhimnin tabirinde inançla ilgili meseleler üzerine kafa yoracak olan rüya sahibinin dini konularda kendisine yol gösterecek, aydınlık, kalbi iman dolu, helal kazanan ve herkese eşit davranan, tüm islami kurallara uygun şekilde yaşamak için uğraş veren hayırlı insanlarla tanışacağına da yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here