Rüyada uçak bileti iptal etmek

37
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak bileti iptal etmek

Rüyada uçak bileti iptal etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak bileti iptal etmek zor bir işle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iğneleyici sözler işiteceğinize ve bundan rencide olacağınıza işarettir.
# Saniyen çocuklarınızdan yana sevineceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  alışveriş yapacağınıza, pek de güvenilir olmayan girişimlerde bulunacağınıza veya işinizi değiştireceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; dini de dünyası da olmayan inançsız ve fakir kimseye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helal rızk elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 533 ( beşyüzotuzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İstişare etmeksizin kendi görüşünü benimseyen, başına buyruk davranan kişi doğrudan uzaklaşır. Kur’an ve sünnet istişareyi emreder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here