Rüyada uçak bileti satın almak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak bileti satın almak

Rüyada uçak bileti satın almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak bileti satın almak yöre halkına büyük bir bela geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de soğukkanlı ve duygusuz bir arkadaşınız olacağına işarettir.
# Saniyen hiçbir faydası olmayan kötü ve ziyankar kız çocuğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalık ve korkuya işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya izzet ve saltanata işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için herhangi bir şeyden dolayı rencide olacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 29 ( yirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün Nasrettin Hoca evinde otururken kapı vurulmuş. Hoca bakmış, kapıyı vuran pejmürde kılıklı biri.“Ne istiyorsun?” diye sormuş.Adam, ”Ben Tanrı misafiriyim,” diye cevap vermiş. “Aç kapıyı da içeri gireyim.”Hoca bir müddet adama bakmış, bakmış, sonra kalkıp aşağı inmiş, adamı elinden tutarak mahallenin camisine götürmüş. “İşte,” demiş, “Madem Tanrı misafirisin, benim evimde işin ne? Tanrının evi burası, gir içeri dilediğin kadar otur.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here