Rüyada uçak bileti satın almak

Rüyada uçak bileti satın almak

Rüyada uçak bileti satın almak evde çalışması için hamarat bir hizmetçi istihdam edeceğinize işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, rüyasında dayak attığı kişiye maddi ya da manevi olarak yardım edeceğine, sorunlarının çözümünde destek olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine delalet eder.Bazende yapılan işten emin olamamaya ve karar verirken doğru olanı seçmemeye işaret eder.
# Rüyada uçak bileti satın almak bazı kere de himmette kusur ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin tutuculuktan hoşlanmadığını ve daha rahat hareket edebileceği ortamlara ya da insanlara yöneleceğini bildirir.
# Rüyada uçak bileti satın almak tabiri de şöyle: a) O kimsenin yüzüne Cenab-ı Hak hayır kapılarını açar , b) İyilik etmeye muvaffak kılar , c) Rahmet ve mağfirete mazhar buyurur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Yünûnî Muhammed Bin Ahmednin tabirinde kişinin elinden çıkacak malı ve parasıdır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here