Rüyada uçak biletini iptal etmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak biletini iptal etmek

Rüyada uçak biletini iptal etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak biletini iptal etmek uygunsuz bir şekilde malınızı yabancılara harcayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşmana karşı galip geleceğinize, kötü çıktığını görmek ise, bunun tersine tabir edilir.
# Saniyen sanatta kazançla birlikte kariyer sahibi olmaya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin bir kadınla evleneceğinize, ondan mal, nimet ve evlat sahibi olacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için hastaysanız iyileşeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Allahın size ilim ve hikmet ihsan edeceğine, bu vesileyle insanlara ilim ve hikmet aktaracağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 369 ( üçyüzaltmışdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Aşkın, beyinde muhakeme yeteneğini çalıştıran bölümü etkisiz hale getirdiği, beyindeki kimyasallardan serotonin âşıklarda ve saplantılı kişilik bozukluğu olanlarda aynı seviyede olduğu belirlendi. Âşık olan kişiler, sevdiklerine karşı muhakeme yeteneğini kaybediyor. ‘Âşıkken tamamen kör oluyor’ ve âşık olunan kişinin olumsuzlukları beynin bu bölgelerinin çalışmaması nedeniyle görülemiyor.“Beynin ‘zihin teorisi’ olarak adlandırılan ve başkalarıyla farklılıklarını ortaya koyan mekanizması da, âşık olunca devreden çıkıyor. Bu nedenle kişiler âşık olduklarıyla aralarında bir ayrım yapmıyor ve onu kendisi gibi görüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here