Rüyada uçak çalmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak çalmak

Rüyada uçak çalmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak çalmak kıtlığa ve darlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de oldukça saygınlık kazanacağınıza, ancak dini konuda hassasiyetinizin azalacağına işarettir.
# Saniyen dört veçhe ile de tabir olunur: a) İyi ve gayretli hizmetkar , b) Şefik dost , c) İtaatkar talebe , d) Zeki adam… Bazı rüya tabirlerinde ise iki yüzlü bir adama işarettir.
# Ünlü düşünür Ebul-Berekât Bağdâdi tabirinde müjde ve saadete delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir zahide zulmedeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 893 ( sekizyüzdoksanüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kişiye dinden bir mesele öğretmek, yüz nafile hacdan daha faziletlidir.p;

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here