Rüyada uçak düşmesini izlemek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak düşmesini izlemek

Rüyada uçak düşmesini izlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak düşmesini izlemek Allaha itaatkar bir kul olduğunuza ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de halk arasında küçük düşürüleceğinize işarettir.
# Saniyen muhtaç ve tamahkar olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir kazayla karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya uzaktaki bir yakınınızın geri döneceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malın ve canın emniyetine delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 597 ( beşyüzdoksanyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3559 – İbnu Ömer radıyallahu anhümâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim abdestli olduğu halde abdest tazelerse, Allah bu sebeple kendisine on misli sevap yazar.''Tirmizi, Taharet 44, (59).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here