Rüyada uçak düşmesini izlemek

Rüyada uçak düşmesini izlemek

Rüyada uçak düşmesini izlemek bir kadın tarafından size ulaşacak mala işarettir. Saniyen lüks ve rahatlık içinde geçecek olağanüstü bir hayata işaret eder.Bazende rüyayı gören kişinin, işlerinin iyi gittiği, çok hoşgörülü, namuslu ve iyi bir insan olduğu ve çevresindeki insanlar tarafından sevilen ama en önemlisi eşi tarafından sevilen biri olduğu için çok büyük bir mutluluğa sahip olduğuna, çok güzel ve huzurlu bir aile ortamında yaşadığına ve bu durumun bir ömür boyu süreceğine tabir edilir.
# Rüyada uçak düşmesini izlemek günah ve şer işlere de işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de her olasılığı düşünen ve ona göre hareket eden kişi olarak ifade edilir.
# Rüyada uçak düşmesini izlemek ucuzluk ve bolluk ile tâbir edilir.
# Büyük Rüya Tabircisi Yûsuf Sinânüddînnin tabirinde rüyayı gören kişinin başarısının, mutluluğunun, zenginliğinin ve huzurunun artacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here