Rüyada uçak hostesi olmak

18
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak hostesi olmak

Rüyada uçak hostesi olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak hostesi olmak söyleyeceğiniz çirkin bir söz yüzünden halk tarafından kınanacağınıza ve insanlar arasında rezil duruma düşeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz bölgede adaletin yayılacağına, takva ehli insanların kuvvet bulacaklarına, fasıkların zelil olacaklarına ve insanların hayır işlere meyledeceklerine işarettir.
# Saniyen gizli tuttuğunuz malın ortaya çıkacağına veya söz sahibi biri olacağınıza ve eğer söz sahibi biriyseniz, mal bulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise başarı ve kazanca işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde Allah ile aranızda bir ahit/ nezir olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilgi duyduğunuz bir şeyin biri tarafından kırılacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 161 ( yüzaltmışbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1672 – Hz. Aişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Melekler nurdan yaratıldılar, cinler dumanlı bir alevden yaratıldılar. Âdem de size vasfı yapılandan yaratıldı."Müslim, Zühd 60, (2996).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here