Rüyada uçak inişi görmek

17
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak inişi görmek

Rüyada uçak inişi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak inişi görmek mal konusunda kaybınız olmuşsa, kaybettiğiniz malı yeniden elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zarar verici bir şeyle karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen düzensiz bir yaşam süreceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dost ve düşmandan güvende kalacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda büyük bir kadınla evleneceğinize veya bir kız çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 555 ( beşyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3611 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: Resûlullah aleyhissalâtu vesselam buyurdular ki: “Ümmetim, kıyamet günü çağırıldıkları vakit abdestin izi olarak nurdan bir parlaklıkları olduğu halde gelirler. Öyleyse kimin imkânı varsa parlaklığını artırsın.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here