Rüyada uçak inişi görmek

Rüyada uçak inişi görmek

Rüyada uçak inişi görmek durumunuzun önce kötü, sonra iyi olacağına işarettir. Saniyen marifet isteyen bir iştir.Bazende bekar erkekler için, büyük ve dillere destan bir aşk yaşayacaklarının habercisidir.
# Rüyada uçak inişi görmek tabiri böyle değil, tam tersidir. Bazı rüya yorumcularına göre de genç ve bekar bayanlar için gelinlik giymek, nişanlanmak, sözlenmek ve dünya evine girmek anlamlarına gelir.
# Rüyada uçak inişi görmek müfsit, pervasız ve dinsiz kişiye veya ecelinizin yaklaştığına işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Sıddîk Keşmînin tabirinde aile hayatında yaşanan sıkıntılardan ötürü iş hayatının çok kötü ve sıkıntılı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, bu durumdan kurtulmak büyük miktarda borç alınacağına, borç yüzünden uykuların kaçacağına v

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here