Rüyada uçak kullanmak

Rüyada uçak kullanmak

Rüyada uçak kullanmak beş vech ile tâbir olunur: a) Küçük evlât , b) Kız evlât , d) Dost ve arkadaş , c) Erkek kardeş , e) Kız kardeş…Saniyen iki yüzlü ve mürâî biri ile ahbaplığa işarettir.Bazende kişinin uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işinin yakın zaman içinde nihayete erdirileceğine, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, üzüntü v
# Rüyada uçak kullanmak tamahkar işçiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir tuzak hazırlandığının haberidir.
# Rüyada uçak kullanmak tahsildar ile tâbir olunur.
# Büyük Rüya Tabircisi Abdülbâkî İbni Haddâd Ferazînin tabirinde rüyada görülen kişiyle ve diğer olaylarla beraber yorumlanmalı ve anlamlı bir bütüne kavuşulmalıdır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here