Rüyada uçak maketi görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak maketi görmek

Rüyada uçak maketi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak maketi görmek sıkıntılı bir işle karşılaşacağınıza ve size ağır gelecek bir söz işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yeni haberler alacağınıza işarettir.
# Saniyen insanların rahatlığını sağlayacak ve kendinizi sıkıntıya sokacak bir iş yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yöneticiliğe, demir boyunduruk ise düşmanlığa işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için yapacağınız bir hata nedeniyle bir kazaya sebebiyet vereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için herhangi bir konuda ümidinizi yitireceğinize, ama sonra sevineceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 282 ( ikiyüzsekseniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4328 – İbnu Mes'ud radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Sizden hiç kimse yoktur ki ona, biri şeytandan diğeri melekten olmak üzere yanından ayrılmayan "karîn" tevkil edilmemiş olsun!""Size de mi ey Allah'ın Resûlü!" denildi."Bana da!" buyurdular. Ancak, Allah ona karşı bana yardım etti de o müslüman oldu. Artık o bana hayırdan başka bir şey emretmiyor!"Müslim, Münafıkûn 69, (2814).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here