Rüyada uçak satın aldığını görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak satın aldığını görmek

Rüyada uçak satın aldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak satın aldığını görmek menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de elbise sahibinin hastalanacağına işarettir.
# Saniyen kötü olan durumunuzun düzeleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise müfside ve sehhare bir kadın ile tâbir olunur.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda zafer elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayır işler yapmaya muvaffak olacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 29 ( yirmidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3622 – Rabâh İbnu Abdirrahmân İbni Ebi Süfyân İbnu Huveytip an ceddihâ an ebihâ 'dan rivâyete göre demiştir ki:"Ben Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'ı işittim. Diyordu ki: "Üzerine Allah'ın ismini zikretmeyen kişinin abdesti yoktur."Tirmizi, Tahâret 20, (25).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here