Rüyada uçak satın aldığını görmek

Rüyada uçak satın aldığını görmek

Rüyada uçak satın aldığını görmek altı vech ile tâbir olunur: a) Velayet , b) Hüccet (yani delil) , c) Kuvvet , d) Menfaat , f) Hikmet , g) Riyaset… Saniyen mutlaka yolculuğa işarettir.Bazende geçim sıkıntısı ve yokluk yaşamasına işaret ederken aynı zamanda manevi olarak da üzülüp yıpranmasına delalet eder.
# Rüyada uçak satın aldığını görmek üç şekilde tabir olunur: a) Dünya işlerinde kazanca , c) Çalışma ve gayrete , b) Hayır ve menfaate. Bazı rüya yorumcularına göre de kişiyi parmağında oynatmak isteyen ve ona bazı komplolar kurmaya niyetlenen bir düşmanın varlığına yorumlandığı gibi, bekar erkekler için karşılarına çıkacak bir bayan yüzünden aile içinde sıkıntılar yaşanacağını, bu bayan sayesinde maddi kayıplar yaşanacağını ifade eder.
# Rüyada uçak satın aldığını görmek zalim birinin hizmetinde çalışacağınıza işarettir.
# Ünlü Alim Ebû Hafs Ömer Cenzînin tabirinde genç kimseler için yolun başındayken doğru adımlar atacaklarına, ailelerinin de desteğiyle maddi konularda zorlanmadan, diledikleri her konuda özgüvenleriyle hareket edeceklerine alamettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here