Rüyada uçak sesi duymak

Rüyada uçak sesi duymak

Rüyada uçak sesi duymak bilge ve erdemli bir kişinin itaatinde olacağınıza işarettir. Saniyen hiç hayırlı değildir ve kişinin yaptığı bir hata yüzünden ailesini kötü duruma düşüreceğini, asi davranışları ile annesini, babasını üzeceğini, kendisine verilen öğütleri dinlemediği gibi hala burnunun dikine giderek başını sık sık belaya sokacağını işaret eder.Bazende hayırlara alamet eder ve kişinin gerçek hayattaki kasasının ağırlaşacağına, malının artacağına, müşterilerinin ve dolayısıyla da işlerinin çoğalacağına alamet eder.
# Rüyada uçak sesi duymak davranışlarınızda yanlış yapıyor, etrafınızdaki insanları incitiyorsunuz demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir başka adamı şikayet ile tâbir olunur.
# Rüyada uçak sesi duymak rüya sahibi için güzel ve iyi amel işlemeye delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Muhammed Cevâdnin tabirinde bir düşmanınızın helak olmasına ve onun size vereceği zarardan kurtulmanıza yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here