Rüyada uçak sesi duymak

50
0
PAYLAŞ

Rüyada uçak sesi duymak

Rüyada uçak sesi duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçak sesi duymak her zamanda ve her suretle hayra delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel hale dinde salaha iyi ahlaka ve sevince delalettir.
# Saniyen geçiminizin iyi olacağına, helal rızk elde edeceğinize ve genişliğe çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sorunsuz mutluluğa işarettir.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde  Allaha şirk koşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mevcut işlerde devamlılığın olmayacağını kazançta bereketsizliği ve kayıpları işaret eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 353 ( üçyüzelliüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4547 – Hz. Aişe radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kâ'be'ye karşı bir ordu, saldırı tertipleyecek. Yerin bir çölüne geldikleri vakit en öndekileri de en sondakileri de tamamiyle yere batırılacak!" Ben söze girip: "Ey Allah'ın Resûlü, onların içerisinde çarşı-pazar ehli olanlar, onlardan olmadığı halde zorla katılanlar da var. Nasıl olur da hepsi birden yere batırılıp cezalandırılır? dedim. Aleyhissalatu vesselam:"Öndekileri de, arkadakileri de batırılır. Ancak, her biri niyetlerine göre diriltilir" buyurdular."Buhari, Büyü 49; Müslim, Fiten 8, (2884).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here