Rüyada uçakta doğum yapmak

22
0
PAYLAŞ

Rüyada uçakta doğum yapmak

Rüyada uçakta doğum yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçakta doğum yapmak sizin desteğinizle başkasına hayır ulaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada gördüğünüz zorluk ve zahmet miktarınca hileye maruz kalacağınıza delâlet eder.
# Saniyen güzel işler yapacağınıza ve terk ettiğiniz işinizi yeniden ihya edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin ve kazancınızın güzel olacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda bir yerden elinize geçecek hayra işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için arzu ettiğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 186 ( yüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ali (r.a) şöyle demiştir: “Bir ihtiyacı için yanına gelen din kardeşine yardım etmeyen ve kendisini hayır işlemeye ehil görmeyen kimseye şaşarım! Sevap beklentisi ve azap korkusu olmasa dahi, bu kimsenin güzel ahlaka uygun davranmaya bakması gerekir. Zira bu, kişiyi kurtuluş yoluna götürür.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here