Rüyada uçakta doğum yapmak

Rüyada uçakta doğum yapmak

Rüyada uçakta doğum yapmak bir konuda büyük bir yanılgı içinde olduğunuza ve gerçek haklının diğer taraf olduğuna işarettir. Saniyen sonu şer olan rızka ve rütbeye alâmettir.Bazende istemeyen, ileri gitmesine, yükselmesine, parasının ve malının artmasına tahammülü olmayan kişiler olduğuna fakat kendilerini belli etmediklerine işaret eder.
# Rüyada uçakta doğum yapmak sıkıntıda ise, sıkıntıdan halâs olur. Bazı rüya yorumcularına göre de yakında uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkacağınıza veya iş hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşıp büyük bir yükün altına gireceğinize işarettir.
# Rüyada uçakta doğum yapmak istediğiniz şeyleri elde edecek ve muradınıza ereceksiniz demektir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Behâyî Abdullah Efendinin tabirinde rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren tüm şartlara sahip olacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here