Rüyada uçakta kusmak

Rüyada uçakta kusmak

Rüyada uçakta kusmak kadri yüce ve şerefli bir kadına da işarettir. Saniyen sabır ve sebata ve hak olanı tavsiyeye delâlet eder.Bazende rakipleri eleyerek alınan gerçek bir başarının işaretidir.
# Rüyada uçakta kusmak yüksek rütbeye ve makama erişmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bu sayede kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına işaret eder.
# Rüyada uçakta kusmak ne türlü olursa olsun iyi değildir.
# Ünlü Düşünür Abdullah Bin Muhammed El-Lebbânnin tabirinde rüya sahibinin, başka insanların yapamayacağı ya da yapmaya cesaret edemeyeceği işler ile ve çalışmalar ile uğraşmasına ve bu şekilde heyecan yaşayıp eğlenceli zamanlar geçirmesine delalet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here