Rüyada uçakta kusmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada uçakta kusmak

Rüyada uçakta kusmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçakta kusmak iyi bir dönem geçireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevilen biri olmaya eşiyle çocuklarıyla gurur duyan ailesini rahat yaşatmak için her zorluğa göğüs geren biri olunduğunun da delaletidir.
# Saniyen emanettar biri olduğunuza ve özellikle de namazlarınıza karşı itinalı olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işlerinizin yolunda gideceğine ve güzel olacağına işarettir.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için rahatlık, genişlik, sıhhat, bereket, DOĞRU haber ve bolluğa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kız kardeşiniz olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 662 ( altıyüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1745 – Hz. Ömer radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Dua sema ile arz arasında durur. Bana salât okunmadıkça, Allah'a yükselmez. Beni hayvanına binen yolcunun maşrabası yerine tutmayın. Bana, duanızın başında, ortasında ve sonunda salât okuyun."Tirmizî, Salât 352, (486).Tirmizî, bunu Hz. Ömer radıyallahu anh'e mevkuf olarak rivayet etmiştir. Rezîn ise merfu olarak rivayet etmiştir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here