Rüyada uçakta mahsur kalmak

Rüyada uçakta mahsur kalmak

Rüyada uçakta mahsur kalmak ailenizden ölen veya korku içinde yaşayan kimse için huzur ve saadete işarettir. Saniyen çekici ve güzel biri haline gelmek, başka kişiler tarafından beğeniyle karşılanmak, girilen her ortamda isminden söz ettirmek ve ilgi toplamak anlamına gelir.Bazende aşık görmek, hayatın gerçeklerine yüz çevrilip daha çok hayal aleminde yaşanıldığı için, istenilen başarıya ulaşılamadığına, kişinin daha mantıklı yaklaşımlarda bulunarak, akılcı çözümler geliştirmesi gerektiğine de uyarıda bulunur.
# Rüyada uçakta mahsur kalmak yukarıdaki tabirin aksine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin geçmişten bugüne içini kemiren ve bir türlü çözüm bulamadığı bir sorunun varlığına işaret eder.
# Rüyada uçakta mahsur kalmak nifak ehli kimselere işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Cevâdnin tabirinde kişinin çektiği zahmetten, içinde bulunduğu sıkıntılı ve zor durumdan kurtulmasına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here