Rüyada uçakta mahsur kalmak

34
0
PAYLAŞ

Rüyada uçakta mahsur kalmak

Rüyada uçakta mahsur kalmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçakta mahsur kalmak yolculuğa çıkacağınıza ve rüyada yükseldiğiniz ölçüde saygınlık kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir şahsiyetin yolculuğa çıkacağına tabir olunur.
# Saniyen bazı konularda tembelleşeceğinize ve tahammülünüzün azalacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok mala ve o malı biriktirmeye işarettir. Kimi zamanda mal taksim eden kimse ile de tâbir olunur.
# Ünlü düşünür Zerkâlî tabirinde Allahın inayetiyle çok sayıda çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zahmetsizce iş sahibi olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 856 ( sekizyüzellialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4318 – Hz. Cabir radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Bana beş şey verilmiştir ki, bunlar benden önceki peygamberlerden hiçbirine verilmemiştir.- Her peygamber sadece kendi kavmine gönderilmiştir. Ben ise kırmızılara (Acemlere) ve siyahlara (Araplara) da gönderildim.- Bana ganimetler helal kılındı. Hâlbuki benden öncekilerden kimseye helal değildi.- Yer bana tahâr, pâk ve mescid kılındı. Her kim namaz vaktine girerse, nerede olursa olsun namazını kılar.- Ben, bir aylık mesafede olan düşmanımın içine düşen bir korku ile yardıma mazhar oldum.- Bana şefaat etme yetkisi verildi."Buhari, Teyemmüm 3, Salat 56, humus 8; Müslim, Mesacid 3, (521); Nesai, Gusl 26, (1, 210-211).Nesai bir rivayette şu ziyadeyi kaydetmiştir: "Ben, cevâmi'u'l-kelim (veciz sözlerle de gönderildim)."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here