Rüyada uçakta telefonla konuşmak

Rüyada uçakta telefonla konuşmak

Rüyada uçakta telefonla konuşmak hayırlı, bereketli ve sağlıklı bir yolculuk yapacağınıza işarettir. Saniyen içinde bulunduğunuz dönemde çok yararlı işlere atılacağınıza ve ruhsal olarak sakin bir zaman geçireceğinize işaret eder.Bazende o kimseden gelecek kötü haberlere üzülmek ve ona yardımcı olabilmek için çırpınmak demektir.
# Rüyada uçakta telefonla konuşmak o bölgede fitne ve savaş çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizde başarı elde edeceksiniz demektir.
# Rüyada uçakta telefonla konuşmak şer ve helak ile tâbir olunur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İsmâil Bin Muhammed El-İsfehânî Kıvâm-Üs-Sünne İsmâil Teymînin tabirinde at kuyruğu aynı zamanda rüya sahibinin hayal kırıklığı duyacağı durumlar yaşamasına, hakkında söylenen asılsız dedikodular, laflar ve sözler nedeniyle neşesinin kaçacağına da tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here