Rüyada uçakta telefonla konuşmak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada uçakta telefonla konuşmak

Rüyada uçakta telefonla konuşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçakta telefonla konuşmak yedi şekilde tabir olunur: a) Zece , b) Hizmetçi , c) Dost ve yaran , d) Evlat , e) Güzel söz , f) İlim meclisi , g) İyi ve güzel sanat. Bazı rüya yorumcularına göre de  bölgede çıkacak hastalıklara ve ilahi azaba işarettir.
# Saniyen bu vasıftaki biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise intikam almak kızgınlığını öfkesini kontrol etmekte zorlanmak manasında olan rüya kişinin gerçek hayatında kendisine karşı cephe aldığını düşündüğü bir bayanın varlığına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ali bin Abbas rüyayı gören kişi için eşinizden ayrılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bölge halkının sağlık ve afiyet içinde olacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 291 ( ikiyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gerçek âlimler sükût etmeyi, konuşmaktan daha çok severler, ilimleriyle amel ederler. Sünnet-i Seniyyeye titizlikle riayet ederler. Her daim istikamet üzere olurlar.Dinin konuşulmaktan ziyade yaşanılan ve yaşamak üzere öğrenilen bir ilim olduğunu hiç aklımızdan çıkarmayalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here