Rüyada uçaktan ateş edildiğini görmek

Rüyada uçaktan ateş edildiğini görmek

Rüyada uçaktan ateş edildiğini görmek dünyevi işleri terk edip ahiret işlerine yöneleceğinize işarettir. Saniyen zorluk, zahmet, çile ve sıkıntı anlamına gelir.Bazende at binmek genellikle izzet ve şerefin artmasına, kişiye ulaşacak hayır ve bereketlere, maddi anlamda yücelmeye ve zenginleşmeye, makam mevki sahibi olmaya, insanlar tarafından saygı duyulup sevilmeye, beklenen terfinin gerçekleşmesine, toplum içinde güzel bir adla anılmaya, her yönden bereketle geçecek bir döneme yorumlanır.
# Rüyada uçaktan ateş edildiğini görmek estiği tarafa ve şekline göre mânâ taşır ve öyle tâbir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin parlak bir geleceği olacağı anlamına gelir.
# Rüyada uçaktan ateş edildiğini görmek hikmet, hayır ve bereket nuru edinmeye delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi İbn-İ SemÛn Muhammed Bin Ahmednin tabirinde rüyayı gören kişinin alın teri ile çalışarak yaşadığına ve kendini dinine adadığına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here