Rüyada uçaktan kurtulmak

Rüyada uçaktan kurtulmak

Rüyada uçaktan kurtulmak düşmanın şerrinden güvende kalacağınıza işarettir. Saniyen harama yaklaşmaya delâlet eder.Bazende rüya sahibinin, uzun yıllar boyunca hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine işaret eder.
# Rüyada uçaktan kurtulmak şadırvanın uzunluğuna göre uzun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin karlı yatırımlar yapacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına yorumlanır.
# Rüyada uçaktan kurtulmak günah ve fasıklık ile tâbir edilir.
# Ünlü Filozof İbn-İ Atıyye İskenderî Muhammed Avfînin tabirinde rüyasında anneannesini gören kişi her zaman aile içinden birinin hayır duasını alıyor ve o kişi tarafından her zaman destekleniyor demektir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here