Rüyada uçan arı görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan arı görmek

Rüyada uçan arı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan arı görmek iki vech ile tabir olunur: a) Ömrün bitişi , b) Erkek çocuğun ölümü. Bazı rüya yorumcularına göre de yediğiniz miktar kadar hayra alamettir işarettir.
# Saniyen insanlar arasında iyilikle tanınacağınıza veya alimseniz, insanların sizin ilminizden faydalanacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kısmet ve bol rızık ile tabir olunur.
# Büyük rüya tabircisi İbn Fadlan rüyayı gören kişi için kötü ve üzüntü verecek bir haber almak demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için imanızın tadına varacağınıza ve işinizin düzene gireceğine işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 269 ( ikiyüzaltmışdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1763 – Mihcen İbnu'l-Edra' radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bir adamın: "Ey Allah'ım, bir ve samed olan, doğurmayan ve doğrulmayan, eşi ve benzeri de olmayan Allah adıyla senden istiyorum. Günahlarımı mağfiret et, sen Gafürsun, Râhimsin!" dediğini işitmişti, hemen şunu söyledi:"O mağfiret edildi. O mağfiret edildi. O mağfiret edildi!"Ebû Dâvud, Salât 184, (985); Nesâî, Sehv 57, (3, 52).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here