Rüyada uçan ayı görmek

Rüyada uçan ayı görmek

Rüyada uçan ayı görmek akıl, zeka, ilim ve fenne delâlet eder. Saniyen erkek çocuğa delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri sakladığı bir şeyi ister istemez ağzından kaçıracağına, bu yüzden etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan in
# Rüyada uçan ayı görmek yedi şekilde tabir olunur: a) Din , b) Mal , c) Evlat , d) Basiret , e) Hidayet , f) İrşad , g) Şifa… Bazı rüya yorumcularına göre de menfaata, ele geçecek paraya ve iyi habere delâlet eder.
# Rüyada uçan ayı görmek saygın bir kimseden menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü Filozof Bâlî-Zâde Mustafa Efendinin tabirinde yeni bir işe veya projeye başlamak için kişinin arkadaş çevresi ile iş birliği yapacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına delalettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here