Rüyada uçan ayı görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan ayı görmek

Rüyada uçan ayı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan ayı görmek  birinden size zarar geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kolay kazanılan rızka menfaat ve mala delâlet eder delalettir.
# Saniyen sizi şaşırtacak ilginç sözler duyacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise nüfuz sahibi biriyle yakınlık kuracağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Heysem yorumunda eşinizi boşayıp başka bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hacetinizin reva olacağına, battığını görmek ise, bunun aksine tabir edilir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 678 ( altıyüzyetmişsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gıybet odur ki, gıybet edilen adam hazır olsaydı ve işitseydi, kerahet edip darılacaktı. Eğer doğru dese, zaten gıybettir. Eğer yalan dese, hem gıybet hem iftiradır; iki katlı çirkin bir günahtır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here