Rüyada uçan bal arısı görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan bal arısı görmek

Rüyada uçan bal arısı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan bal arısı görmek yaşam düzeyinizin düşük olacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de biri aracılığıyla elinize mal geçeceğine işarettir.
# Saniyen söz sahibi birinden yana makam elde edeceğinize, ama dinî inancınızın zayıflayacağına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise bir topluluğa öncülük yapacağınıza ve çok fazla mal elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda evliyseniz eşinizi boşayacağınıza, bekarsanız akrabalarınızdan birinin eşinin öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o peygamberin ilminden nasipleneceğinize ve mutlu olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 737 ( yediyüzotuzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Davamız kuru bir dava değil, dünyaya İslami hâkim kılma davasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here