Rüyada ucan balık görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada ucan balık görmek

Rüyada ucan balık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ucan balık görmek aile reisinin işlerinin yolunda gideceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kendinize olan güveninizi kaybettiğinize, nadiren görmek ise, annenizle duygusal ilişkilerinizin iyi olduğuna işarettir.
# Saniyen akrabalarınızdan bir çocuğun öncü ve saygın bir kimse olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise malınızın çoğalacağına ve güçleneceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için insanlar önünde sizi küçük düşürecek bir iş yapacağınıza ve bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gezintiye, güzel yüzler görmeye, yeni elbiseler giymeye işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 791 ( yediyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aşkla, şehveti birbirine karıştırma a gafil.Unutma ki aşk, ruhların birbirlerini sevmesi şehvet ise bedenlerin birbirini arzulamasıdır.“Ruhta doğan sevgiye aşk, nefiste doğan sevgiye şehvet denir.”Şemseddin Yeşil

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here