Rüyada uçan böcek öldürmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan böcek öldürmek

Rüyada uçan böcek öldürmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan böcek öldürmek hayır ve sağlığa, aynı rüyada iyileşmediğinizi görmek ise, sıkıntı yaşayacağınıza ve hastalanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iki sevgili arasında çekimser kalacağınıza ve hangisini tercih etmeniz gerektiği konusunda zorlanacağınıza işarettir.
# Saniyen  birden fazla evlilik yapacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hasta birine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya gerçekleşmesi imkansız hayallerle avunduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir başkanlık makamına oturacağınıza şeklinde yorulur.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 637 ( altıyüzotuzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3621 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular: "Abdesti olmayanın namazı yoktur. Üzerine Allah'ın ismini zikretmeyen kimsenin abdesti de abdest değildir."Ebu Dâvud, Tahâret 48, (101).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here