Rüyada uçan daire görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan daire görmek

Rüyada uçan daire görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan daire görmek zengin bir memura işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  ani bir öfke yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen çok hayra, devamlı sevince, menfaat ve helal mala işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastalanacağınıza veya ağacı çıkardığınız yerde yaşayan birinin hastalanıp öleceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Sehl bin Bişr tabirinde çok önemli bir konferansa katılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için süs veya efendilik demektir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 72 ( yetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7096 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle derlerdi:"Elhamdulillah alâ külli hail. Rabbi eüzu bike, min hâli ehli'n-nâr" (Her hal için Allah'a hamdolsun. Ey Rabbim cehennem ehlinin halinden sana sığınırım.)"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here