Rüyada uçan deve kuşu görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan deve kuşu görmek

Rüyada uçan deve kuşu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan deve kuşu görmek eşiniz hamileyse ölmüş bir çocuk dünyaya getireceğine veya çocuğunuzun küçük yaşta vefat edeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yağan şeyin türüne göre tabir edilir.
# Saniyen kötü insanlar konusunda dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntıya düşeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda  bir işi yanlış yaptığınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iş konusunda kariyerinizin yükseleceğine yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 747 ( yediyüzkırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyanın yüz bahçesi, fani olmak haysiyetiyle, ahiretin baki olan bir ağacına mukabil gelemez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here