Rüyada uçan hayvanlar görmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan hayvanlar görmek

Rüyada uçan hayvanlar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan hayvanlar görmek yöre halkı için nimet ve hayra işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aradığınız bir şeyi bulacağınıza işarettir.
# Saniyen ektiğiniz tohum miktarı kadar elinize bir şey geçeceğine delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise haram rızk elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde güzel ve zengin bir kadınla evleneceğinize ve muradınıza ereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde tabir olunur: a) İlim ve marifet , b) Amel , c) Güzel ve sağlam itikat , d) Nebiyy-i Zîşan Efendimizin sünnetine ittiba…
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 356 ( üçyüzellialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan hayalinin ulaşamayacağı kadar büyük olan fezada, milyonlarca yıldızı asırlardan beri döndüren KUDRET, ellerimizdeki çizgilere varıncaya kadar her şeyi bir ölçü ve intizam içinde yaratmıştır.Binbir türlü sanatla donatılmış olan ellerimizin mükemmel yapısı ve icra ettiği sayısız fonksiyonun bu küçücük hacme sığdırılması, düşünen dimağlar için parlak bir mucize değil midir? Ancak bizler alışkanlık perdesi ile onlardaki bu mükemmelliği görmekte güçlük çekiyoruz. Ellerimize takılan bu mucizeleri fark etmesek de onlar, kendilerini yaratan " SANATKÂR" ı ilân etmeye devam edecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here