Rüyada uçan heykel görmek

Rüyada uçan heykel görmek

Rüyada uçan heykel görmek malınızın tamamının zayi olacağına veya öleceğinize veyahut da bazı tabircilere göre yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır.Saniyen duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır.Bazende dikkat edilmesi gereken bir işe, kişinin attığı adımlarda hataya düşme payını gözden geçirmesi gerektiğine ve her söylenilene kanılması halinde zarar görüleceğine yorumlanır.
# Rüyada uçan heykel görmek yersiz bir suizandan temize çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanların yaklaşmakta olduğuna ve rüya sahibinin, azim ve sabır göstererek bu sorunlardan kurtulacağına alamet edilir.
# Rüyada uçan heykel görmek hiç ummadığı ve çok büyük bir paranın geleceğini işaret eder.
# Ünlü Düşünür Mahmûd Zencânînin tabirinde kişinin ev hayatı ile ilgili yepyeni kararlar alarak, herkesin rahat edeceği bir nizam getirmek isteği içinde olduğuna işarettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here