Rüyada uçan heykel görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan heykel görmek

Rüyada uçan heykel görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan heykel görmek kazancınızın bollaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de akıbetinizin güzel olacağına ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.
# Saniyen ibadet etme konusunda Allah tarafından nasip elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise size hayır ulaşacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Necibüddin Semerkandi görülen rüya üzüleceğinize ve baklayı veren kişiyle husumete düşebileceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biri tarafından soğuk bir şekilde karşılanacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 854 ( sekizyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Öfkeli insan, bir züccaciye dükkânına dalmış fil kadar çevresine zarar verebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here