Rüyada uçan kadın görmek

Rüyada uçan kadın görmek

Rüyada uçan kadın görmek bir işi yapmak isterken beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınıza ve tedbirli davrandığınız takdirde bunları aşacağınıza işarettir. Saniyen şayet kişi gerçek hayatta evliyse sağlıklı bir evlada sahip olacak demektir.Bazende acı bir habere yorumlanır.
# Rüyada uçan kadın görmek kemâl, güzellik, delil, gidişat ve şöhrete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de şiddetli bir düşmana işarettir.
# Rüyada uçan kadın görmek şu şekilde de tabir olunur: a) Geçim , b) Hizmetçi , c) Çocuk , d) Zevce tarafından gelecek rızık , e) Fayda ve menfaat.
# Büyük Rüya Tabircisi Ahmed Bin Sâlih El-Cîlî EbüL-Fadl Bin EbiL-Meâlînin tabirinde rüya sahibinin arkadaşı yüzünden can sıkıntısı yaşayacağına veya onunla beraber katılacağı davette mahcup duruma düşeceğine ve moralinin bozulacağına yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here