Rüyada uçan kadın görmek

32
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan kadın görmek

Rüyada uçan kadın görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan kadın görmek salih ve takvalı bir işçiyi istihdam edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuk sahibi olmak için plan yapacağınıza veya çocuklardan yana sevineceğinize işarettir.
# Saniyen o yıl yöre halkının bolluk ve bereket içinde olacaklarına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise karı-kocanın her ikisinin de öleceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Ebul-Berekât Bağdâdi tabirinde günahkar olduğunuza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hac veya umreye işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 420 ( dörtyüzyirmi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Günahlar câzip olmakla beraber zehirli bir bal gibidir. Ahirette cezasını çekeceğimiz gibi, işlendikten hemen sonra, yâni daha dünyada iken bile tesirini gösterir ve kıvrandırır. Bu daralma ve sıkılma ile insan bir haneden diğer haneye, kahveden, meyhaneye derken hastaneye ve nihayet günahlarla dolu bir vaziyette kabrîstana düşecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here