Rüyada uçan kara sinek görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan kara sinek görmek

Rüyada uçan kara sinek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan kara sinek görmek dünyanın insana yönelmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de görülen bayındırlık miktarınca hayır elde etmek demektir.
# Saniyen o kişi hayatında çok olumlu değişiklikler yapacağını belirtir. Bazı rüya tabirlerinde ise  başkaları tarafından önemsenmeyeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn el-Fakih el-Hamadani yorumunda yediğiniz zeytinyağı miktarınca hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünüzün uzayacağına ve işinizin iman üzere olacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 181 ( yüzseksenbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kabristanlar, hep ölümün bizden uzak durmasını istermişçesine yerleşim yerlerinin dışına kurulmuşlardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here