Rüyada uçan kayık görmek

Rüyada uçan kayık görmek

Rüyada uçan kayık görmek bir şehirde büyük bir şahsın veya hükümdarın öleceğine işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, yakın zaman içinde hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına ve ortak olarak Bazende kendisinden kötülük beklenen, ahlaksız ve insanlara zarar veren bir kişiye işarettir.
# Rüyada uçan kayık görmek hakikat ben, bana indirdiğin hayırdan dolayı muhtacım. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalıktan şifaya işarettir.
# Rüyada uçan kayık görmek saygın bir insanın o sokakta kaybolacağına veya öleceğine şeklinde yorulur.
# Ünlü Düşünür Muhammed Celcûlînin tabirinde kişinin sadece bugünü değil, aynı zamanda yarını ve uzak geleceği de düşünerek hareket edeceğini, kazancının büyük kısmını yatırıma yöneltip, kalanı ile geçinerek, kötü günler için şimdiden hazırlık yapacağını işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here