Rüyada uçan kayık görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan kayık görmek

Rüyada uçan kayık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan kayık görmek sürü miktarınca elinize mal geçeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tâbiri şöyle: a) İnsanlar nezdinde ulüvv-ü kadr , b) Şan ve şöhret ile yâd , c) Ahirette af ve mağfirete mazhariyet , d) İlâhî gufran.
# Saniyen hiçbir hayrı olmayan bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yakınlarınızdan biri için endişe ettiğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde zarara uğrayacağınıza ve eğer sekreterseniz, kariyerinizin yükseleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 874 ( sekizyüzyetmişdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4546 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Vallahi Meryem oğlu Hz. İsa aleyhisselam, Feccu'r-Ravhâ nam mevkide, hacc yapmak veya umre yapmak yahut da her ikisini de yapmak için telbiye getirecektir."Müslim, Hacc 216, (1252).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here