Rüyada uçan kelebek görmek

Rüyada uçan kelebek görmek

Rüyada uçan kelebek görmek iyi bir yaşam için çaba göstermeniz gerektiğine işarettir. Saniyen uzun bir zamandan beri görüşülmemiş olan akrabalarla ile yakın bir zaman içinde buluşulacağına, hasret giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, aradaki buzların eritileceğine ve maddi açıdan bir ortaklığın temellerinin atılacağına delalet eder.Bazende kişinin en yakın akrabalarından ya da tanıdıklarından ciddi bir zarar göreceğini anlatır.
# Rüyada uçan kelebek görmek hanıma ve izdivaca delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin olmayacak işlere çok hevesleneceğine, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına fakat umduğunu bulamayarak çok mutsuz, üzgün ve umutsuz olacağına delalet eder.
# Rüyada uçan kelebek görmek Allah yolunda şehid olarak ölmeye delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbrâhim Bin Abdullahnin tabirinde kişinin kendi gücünün farkına varamadığına yorulur ve özellikle çevresindeki olumsuz sözler veya insanlar nedeniyle yaşadığı özgüven kaybına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here