Rüyada uçan kelebek görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan kelebek görmek

Rüyada uçan kelebek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan kelebek görmek iyi kazanca tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de o yörede şiddetli bir savaş çıkacağına veya bir salgın hastalığının yayılacağına işarettir.
# Saniyen  aileden birinin ölümüne işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanın manevi yüksekliğine bilhassa abdest ve namaza işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; başkasının malına ve eşyasına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilminizin faydasını göreceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 703 ( yediyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dün mazide kaldı. Yarını göreceğin ise meçhul. Öyleyse hakiki ömrünü bulunduğun gün bil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here