Rüyada uçan kırlangıç görmek

Rüyada uçan kırlangıç görmek

Rüyada uçan kırlangıç görmek erkek çocuğu doğuracağınıza işarettir. Saniyen yakın bir gelecekte mutlu olacağınızı bildirir.Bazende evli kişilerde eşleri ile aralarında otorite sorunu yaşadıkları, özellikle çocuklarını eğitirken farklı düşüncelere sahip olmaları nedeniyle ev içinde sık sık tartışma çıktığını işaret eder.
# Rüyada uçan kırlangıç görmek o sene içinde başının sıkışacağına, işlerin biraz ters gideceğine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de genelde rüya sahibinin meslek hayatı ile tabir edilir ve rüya sahibinin karlı ve büyük iş ortaklıkları yapacağına ya da bu niyetle bir yere gitmek için iş seyahatine çıkacağına yorulur.
# Rüyada uçan kırlangıç görmek bazı kere de ölüme işarettir.
# Ünlü Düşünür Ahmed Bin Mesrûknin tabirinde iş hayatında sıkıntısız olmaya, rüya sahibinin çalışkanlığı ve azmi ile her işte sorumluluklarını maksimum seviyede yerine getireceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına ve refah içinde bir yaşam süreceğine işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here