Rüyada uçan kirpi görmek

Rüyada uçan kirpi görmek

Rüyada uçan kirpi görmek birtakım gizemli olaylarla karşılaşacağınıza işarettir. Saniyen durağan bir yaşam şeklinde tabir edilir.Bazende bazen de bu rüya yaşayacağınız küçük çaplı sıkıntılara, karşılaşacağınız zorluklara, iş hayatında takdir kazandıktan sonra bazı hatalarınız sonucu zarar görmenize, aile içinde yaşanacak tartışmalara veya eşler arasındaki küçük sürtüşmelere yorumlanır.
# Rüyada uçan kirpi görmek tasmanın değeri miktarınca zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı olacak işlere delalet eder.
# Rüyada uçan kirpi görmek utanç verici bir olay gerçekleştireceğinize işarettir.
# Ünlü Filozof Muhammed Bin Ahmed El-Hirevî Ebû Âsım El-Abbâdînin tabirinde bir kız çocuk sahibi olmaya müjdedir ve yeni evlenen kimselerin kısa süre içinde gebe kalacaklarına yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here