Rüyada uçan kirpi görmek

26
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan kirpi görmek

Rüyada uçan kirpi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan kirpi görmek büyük planlar tasarladığınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zalim hâkime, üzüntü, sıkıntı ve zarara şeklinde yorulur.
# Saniyen bir yaşlıdan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise fasık eşinizi boşayıp iyi bir kadınla evleneceğinize işarettir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağına delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü ve sıkıntıya işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 737 ( yediyüzotuzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1786 – Hz. Sevbân radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm selam verip namazdan çıkınca üç kere istiğfarda bulunup: "Âllahümme entes-selâm ve minke's-seIâm tebârekte ve teâleyte yâ ze'l-celâli ve'I-ikrâm. (Allahım sen selamsın. Selàmet de sendendir. Ey celâl ve ikrâm sâhibi sen münezzehsin, sen yücesin)" derdi.Müslim, Mesâcid 135, (591); Tirmizi, Salât 224, (300); Ebu Dâvud, Salât 360 (1513); Nesâi, Sehv 80, (3, 68).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here