Rüyada uçan kuzu görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan kuzu görmek

Rüyada uçan kuzu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan kuzu görmek  bir savaş çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de toplumsal değişikliğe işarettir.
# Saniyen rüya sahibinin sıdk ve doğruluğuna delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise zahmetle elde edeceğiniz mala işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda işte sabır ve sebata, hastaların iyileşip afiyet bulmalarına delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için misafir ağırlayacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 712 ( yediyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1735 – Yine Ebû Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm anlatıyor:"Allah'ın kabul ettiği üç müstecab dua vardır, bunların icâbete mazhariyetleri hususunda hiç bir şekk yoktur. Mazlumun duası, müsâfirin duası, babanın evladına duası."Tirmizî, Birr 7, (1906); Cennet 2, (2528), Daavât 139, (3592); Ebû Dâvud, Salât 364, (1536); İbnu Mâce, Dua 11, (3862).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here