Rüyada ucan mendil görmek

Rüyada ucan mendil görmek

Rüyada ucan mendil görmek bir YANLIŞ anlaşılmanın telafi edileceğine işarettir. Saniyen akılsız ve ahmaklık ile tâbir olunur.Bazende hayırlara rivayet edilir ve rüya sahibinin hayatının sürprizlerle ve müjdelerle geçeceğine, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine ve güzellikler getireceğine alamet eder.
# Rüyada ucan mendil görmek devlet başkanının vefatına alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de genellikle iyiye , ün ve şerefe yorumlanır.
# Rüyada ucan mendil görmek şu şekilde de tabir olunur: a) Dinde ihlas , b) Allah muhabbeti , c) Geniş rızık ve menfaat , d) Korkudan emin olmak , e) Uzun ömür ve hayırlı son…
# Ünlü Rüya Yorumcusu Saltuk Türkînin tabirinde çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin hayatında adeta dönüm noktası sayılacak güzellikte yeniliklerin ve değişikliklerin yaşanacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here