Rüyada ucan mendil görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada ucan mendil görmek

Rüyada ucan mendil görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ucan mendil görmek önceki durumunuza geri döneceğinize ve Allaha yöneleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yeni başlangıçlar yapmak için her türlü fırsatın oluşacağı bu günlerin kişi için hayırlı görüşmelerle dolu olacağını yolculuklar için de uygun bir zamanda olunduğunu tabir eder.
# Saniyen kadınlardan yana fazlaca mal elde etmektir işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise arzu ettiği bir kadına kavuşmaya işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; eğer hizmetçiniz varsa, size faydası dokunan asalet sahibi bir hizmetçi olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  başkalarının mallarına el uzatacağınıza ve haram yemekten sakınmayacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 679 ( altıyüzyetmişdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1889 – Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Mûzıha olan yaraların diyeti beşer devedir."Tirmizi, Diyât 3, (1390); Ebu Dâvud, Diyât 20, (4566); Nesâi, Kasâme 43, (8, 57).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here