Rüyada uçan şahin görmek

Rüyada uçan şahin görmek

Rüyada uçan şahin görmek maceraya olan düşkünlüğünüzden sürekli tehlikeye atılıyorsunuz demektir. Saniyen bir yerden diğer bir yere göçmeye delâlet eder.Bazende sosyal statü açısından kişinin önüne çıkacak fırsatları ve kariyer açısından olumlu gelişmeler yaşanacak olduğunu işaret eder.
# Rüyada uçan şahin görmek saadete vesiledir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.
# Rüyada uçan şahin görmek tehlikeye işarettir.
# Ünlü Alim Ahmed Bin EbiL-Hayr Eş-Şemâhî Es-SaDînin tabirinde mutluluk verici olayların habercisi olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin variyet edineceğine, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına, içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here