Rüyada uçan şahin görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan şahin görmek

Rüyada uçan şahin görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan şahin görmek sağlam ve hikmetli söze işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü haber almak demektir.
# Saniyen dostlarınızdan yana üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise olmasını istediğiniz şeyin o kimse tarafından gerçekleştirileceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Fahreddin Ahlatî rüyayı gören kişi için rüya sahibinin perhiz yapmasına ve rahatlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şahadete, cennet köşklerine girmeyi gerektiren güzel amel ve hareketlerde bulunmaya delâlet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 857 ( sekizyüzelliyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötülük etmeyen temiz bir kimseye iftirada bulunmak, göklerden de ağır bir suçtur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here