Rüyada uçan şapka görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan şapka görmek

Rüyada uçan şapka görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan şapka görmek genç bir erkek için yüksek makamlara yükseleceğine işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de soysuz bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir.
# Saniyen bazı sözlerinizin büyük şahsiyetler tarafından beğenileceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ticaret yapanların gelecek planlarında değişiklik yapmadan yollarına devam etmeleri halinde istedikleri sonuca ulaşacaklarını müjdeler.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için işlerin durgunluğuna ve ihtiyaçlara işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için inançsız bir kadınla evleneceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 391 ( üçyüzdoksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ, cesaret ve atılganlıkla günah işleyip de, O bizi affeder, diyen kullarını sevmez. Çünkü günahları küçük görmekten daha zararlı bir şey yoktur. Kul günahların küçüklüğünü değil de, çiğnemekte olduğu yasakları kimin koyduğunu düşünüp hayâ etmelidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here