Rüyada uçan şapka görmek

Rüyada uçan şapka görmek

Rüyada uçan şapka görmek dört şekilde tabir olunur: a) Hayır , b) Hırs , c) Günah , d) Tama yani uzun emel.Saniyen elinize çok fazla para geçecek ve mutlu olacaksınız demektir.Bazende şer olarak kabul edilir ve rüya sahibinin çok kötü ve zor günler yaşayacağı anlamına gelir.
# Rüyada uçan şapka görmek bazı kere de sefere ve hayvana delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de beklenmedik yerden erişecek mala işarettir.
# Rüyada uçan şapka görmek yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak şeklinde yorumlanır.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Hasen Bin Ali Harîrînin tabirinde rüyayı gören kişinin hayatının bir döneminde doğru yoldan saparak, kötü işlere gireceği ve daha önce hiç yapmadığı, kendisinden de beklenmeyecek olaylara karışacağı anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here