Rüyada uçan sopa görmek

Rüyada uçan sopa görmek

Rüyada uçan sopa görmek musibet ve bedbahtlığa işarettir. Saniyen bazen mutlulukla yorumlanırken bazen de kederle yorumlanmaktadır.Bazende rüyasında ceset gören kişi büyük üzüntüler yaşayacak, alacağı bir haber nedeni ile kedere boğulacak ve kalbinde ömür boyu acısı hiç dinmeyecek kayıplar yaşayacak demektir.
# Rüyada uçan sopa görmek bereket, nimet ve mala delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişiye ve görülen kişiye göre farklı yorumlanmalıdır.
# Rüyada uçan sopa görmek nikâha veya zahmetsiz mala delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Mûsâ Sindînin tabirinde yaşanacak olan sürpriz bir mutluluğa işaret eder ve rüyayı gören kişinin sevdiği insanlar için yaptıklarının onlar tarafından hak ettiği takdiri alacağı şeklinde yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here