Rüyada uçan sopa görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan sopa görmek

Rüyada uçan sopa görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan sopa görmek bir düşmanı yeneceğinize veya yeni bir düşman edineceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntılı bir yolculuk yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen saliha olmayan, yalanı çok, gönül kıran, kötü sözlü ve dini noksan bir kadına delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise özgürlüğünüzün elinizden alı-nacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya düşen yıldızın ışığı kadar söz sahibi birinden mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güç kazanacağınıza ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 521 ( beşyüzyirmibir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3660 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm süt içti. Ne mazmaza yaptı, ne abdest aldı; namazını kıldı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here