Rüyada uçan tavşan görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan tavşan görmek

Rüyada uçan tavşan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan tavşan görmek sıkıntıya ve sayımı kolay olan şeyleri saymak, bu sıkıntının daha az olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de izleyen insanların sayısınca saygınlık kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen hilekar bir düşmana işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gücünüzü ve saygınlığınızı yitireceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebul Vefâ el-Büzcani rüyayı gören kişi için düşmanınızın şerrinden güvende kalacağınıza ve onları alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eğer hizmetçiniz varsa, size faydası dokunan asalet sahibi bir hizmetçi olduğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 67 ( altmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here