Rüyada uçan timsah görmek

31
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan timsah görmek

Rüyada uçan timsah görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan timsah görmek gören kişinin arzu ettiği şey bazı güçlüklerden sonra meydana gelir ve muradı hâsıl olur. Bazı rüya yorumcularına göre de hizmetçi veya bir yakını eliyle gelecek mala delalet eder.
# Saniyen enbiya ve evliya kıssalarını okumaya merak saracağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve servet elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El Abhari görülen rüya şu vech ile de tabir olunur: a) Mal , b) Zinet , c) Kız evlat , d) Uzun ömür.. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malın ziyadeleşmeşine, rızkın bollaşmasına ve murada ermeye delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 650 ( altıyüzelli )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hırs sahibi her zengin fakirdir. Kanaat eden herkes zengindir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here