Rüyada uçan yılan görmek

Rüyada uçan yılan görmek

Rüyada uçan yılan görmek çaresizlik veya perişanlığa işarettir. Saniyen değersiz birinde azar işiteceğine işarettir.Bazende müjde alamaya alamet eder ve rüya sahibinin çok mutlu olacağı hiç beklemediği için de bir o kadar hayrete düşeceği bir gelişmenin yaşanacağına, o anda tüm derdini, kederini ve üzüntüsünü unutacağı anlamına gelir.
# Rüyada uçan yılan görmek elinizi çabuk tutmadığınız için önemli bir iş fırsatını kaçıracağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de uzun, sağlıklı ve hayırlı bir ömre ve ticaret yapan kişiler için şansın açık olacağına işaret eder.
# Rüyada uçan yılan görmek vuran kişinin sizi rencide edici şeyler söyleyeceğine işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdülazîz Bin Delf El-Bağdâdînin tabirinde rüya sahibinin, aile büyükleriyle arasındaki dayanışmaya ve aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğe delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here