Rüyada uçan yılan görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada uçan yılan görmek

Rüyada uçan yılan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçan yılan görmek beyhude yere para harcayacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bolluk ve genişliğe işarettir.
# Saniyen salih ve güzel amele, gece namazına ve sünnet-i seniyyeye tabi olmaya delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise hidayet, ilim, hikmet ve marifete ve imanda kemale işarettir.
# Ünlü filozof El Yakubi yorumunda yolculuğu çıkacağınıza veya yurtdışından bir misafiriniz geleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sahip olduğunuz tasma miktarınca helal mal elde edeceğinize, aksi takdirde haram mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 390 ( üçyüzdoksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

997 – Sehl İbnu Huneyf radıyallahu anh anlatıyor:, "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Kim sıdk ile Allah'tan şehid olmayı taleb ederse, Allah onu şehidlerin derecesine ulaştırır, yatağında ölmüş bile olsa" buyurdu.Müslim, Cihâd 156, 157, (1908, 1909); Ebu Dâvud,Salât 361, (1520); Tirmizî, Fedâilu'1-Cihâd 19, (1653); Nesâî-Gihâd 36, (6, 36); İbnu Mâce, Cihâd 15, (2797).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here