Rüyada uçarcasına koşmak

Rüyada uçarcasına koşmak

Rüyada uçarcasına koşmak birinin aracılığıyla evleneceğinize işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin geniş bir yaşam perspektifi olduğuna, hayata büyük bir pencereden baktığına, olayları olduğu gibi yorumladığına ve ayrıntıların detaylarda saklı olduğuna inandığına alamet eder.Bazende düğün dernek yapacak olan kişilerin aile ve akrabalarından gelecek her türlü yardım sayesinde işlerinin kolaylaşacağını, yakın çevre ve dostların devreye girmesiyle sorunlarını çözeceklerine yorumlanır.
# Rüyada uçarcasına koşmak doğacak çocuğun erkek olmasına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hakkı inkâr etmektir.
# Rüyada uçarcasına koşmak hastalık ile tâbir edilir.
# Ünlü Filozof Yahyâ Bin Yûsuf Es-Sarsarînin tabirinde evli kadınlar bu şekilde rüya görürlerse kız çocuklarının ömürleri uzun ve sağlıkları da her zaman yerinde olur.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here