Rüyada uçarcasına koşmak

15
0
PAYLAŞ

Rüyada uçarcasına koşmak

Rüyada uçarcasına koşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçarcasına koşmak işiniz konusunda birçok engelle karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de fitneye düşeceğinize işarettir.
# Saniyen hastalanıp yatağa düşeceğinize ve sonunda iyileşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zalim biri tarafından malınıza el konulacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda şehrin valisinin öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tehlike yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 78 ( yetmişsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

997 – Sehl İbnu Huneyf radıyallahu anh anlatıyor:, "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Kim sıdk ile Allah'tan şehid olmayı taleb ederse, Allah onu şehidlerin derecesine ulaştırır, yatağında ölmüş bile olsa" buyurdu.Müslim, Cihâd 156, 157, (1908, 1909); Ebu Dâvud,Salât 361, (1520); Tirmizî, Fedâilu'1-Cihâd 19, (1653); Nesâî-Gihâd 36, (6, 36); İbnu Mâce, Cihâd 15, (2797).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here