Rüyada uçarken denizi görmek

Rüyada uçarken denizi görmek

Rüyada uçarken denizi görmek bir tacirle arkadaş olacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği çalışmalar ile kazanacağı başarılar sayesinde yeni işler ile ilgilenip yeni projeleri hayata geçireceğine ve çok iyi ve çok yüksek mevkilere terfi edileceğine delalet edilir.Bazende rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olacağı anlamına gelir.
# Rüyada uçarken denizi görmek yukarıda belirtilen kişilerden birinin hastalanacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o kimsenin, şehit olacağına işaret eder.
# Rüyada uçarken denizi görmek ölüm korkusu yaşayacağınıza ve çabucak mescit inşa edeceğinize işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Hâmid-İ Aksarâyî Somuncu Babanin tabirinde zor bir durum karşısında kişinin alacağı yardımı işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here