Rüyada uçarken denizi görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada uçarken denizi görmek

Rüyada uçarken denizi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçarken denizi görmek şansınıza boş yere umut bağladığınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dünyevi arzulara aldandığınıza işarettir.
# Saniyen zenginlik ve servete şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı ticari işlerinizde geri adım atacağınıza işarettir.
# Ünlü alim El-Cahiz rüyayı gören kişi için  akrabalarınızdan yana rencide olacağınıza ve eziyet göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir olayla karşılaşacağınıza delalettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 327 ( üçyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4327 – Yine Ebu Hureyre radıyallahu anh hazretleri anlatıyor: "Ey Allah'ın Resûlü! dendi. Sana peygamberlik ne zaman vacib oldu?Şöyle cevap verdi:"Hz. Âdem ruhla cesed arasında iken!"Tirmizi, Menakıb 1, (3613).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here