Rüyada uçarken salavat getirmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada uçarken salavat getirmek

Rüyada uçarken salavat getirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçarken salavat getirmek kara sevdaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zorlukları aşacağınıza ve kalıcı bir başarı elde edeceğinize delalettir.
# Saniyen birinden imalı sözler işiteceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve uzun ömre delalettir.
# Ünlü düşünür Ebul-Berekât Bağdâdi tabirinde kardeşe işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ebeveyninizden ayrılacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 228 ( ikiyüzyirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hayatın, mideleri doldurmaktan ziyade, daha ulvi, daha yüce bir anlamı olması gerekmez mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here