Rüyada uçarken salavat getirmek

Rüyada uçarken salavat getirmek

Rüyada uçarken salavat getirmek borçlanacağınıza işarettir. Saniyen etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok istediği ancak yaşanan problemlerden ötürü bir türlü gerçekleştiremediği çalışmaların, sorunların hızlı bir şekilde ortadan kaldırılması ile gerçeğe dönüşebileceğine ve bu sayede çok büyük başarılara imza atılacağına işaret edilir.
# Rüyada uçarken salavat getirmek elçi ve haberciye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın emirlerini yerine getirmeye ve düşman üzerine zafere delâlet eder.
# Rüyada uçarken salavat getirmek varlıklı, yakışıklı ve saygıdeğer kişiye işarettir.
# Ünlü Filozof Ebû Bekr Bâkıllânînin tabirinde kişinin heves ettiği şeylerin hiçbir kazancı olmayan boş uğraşlar olduğunu gösterir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here