Rüyada üçgen masa görmek

Rüyada üçgen masa görmek

Rüyada üçgen masa görmek her an tatsız bir olayla karşılaşabileceğinize delâlet eder.Saniyen büyük adam olmayı başarmaya ama yine de alçak gönüllüğü elden bırakmamaya işaret eder.Bazende rüya sahibi için iyi değildir.
# Rüyada üçgen masa görmek şu şekilde tabir olunur. a) Erkek kardeş , b) Kız kardeş , c) Arkadaş , d) Evlad , e) Uşak ve hizmetçi , f) Kuvvet , g) Zenginlik , h) Velayet ve memuriyet , ı) Mal ve servet , i) Delil , sanat , iş ve amel… Bazı rüya yorumcularına göre de yücelik ve güzel bir şöhrete delâlet eder.
# Rüyada üçgen masa görmek kan alan kimse ile tâbir olunur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdülhamîd Bin EbiL-Berekât Trablûsînin tabirinde kişinin geçmişten bugüne dek uzayıp gelen ve bir türlü çözüme kavuşmayan, sıkıntılı bir konuda alacağı müjdeli habere yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here