Rüyada üçgen masa görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada üçgen masa görmek

Rüyada üçgen masa görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üçgen masa görmek savaş ve husumetten kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allah yolunda sağlam bir yapıya sahip olacağınıza işarettir.
# Saniyen birinin yardımıyla menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir kadının iftirasına uğrayacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İmam Nablusinin yorumunda ; akıbetinizin iyi olacağına ve ölümünüzün şehadetle gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şu şekilde de tabir olunur: a) Dinde salaha ermek , b) Sünnete ittiba , c) Kuran-ı Kerim , d) İlim sahibi baba , e) Mescid ve cami , f) Şerefli zevce , g) İlim ve hikmet , h) Namaz.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 613 ( altıyüzonüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

221 – Hakîm İbnu Hizâm radıyallahu anh anlatıyor: "Ey Allah'ın Resûlü dedim, bana gelip, birşeyler almak isteyenler oluyor. Hâlbuki istenen şey bende yoktur. Bu durumda bilâhere çarşıdan satın alarak teslim etmek üzere istenen şeyi satayım mı?""Hayır dedi, yanında mevcut olmayan şeyi satma."Nesâî, Büyû 60, (7, 289), Ebu Dâvud, Büyû 70 (3503); Tirmizî, Büyû 19, (1232); İbnu Mâce, Ticarât 20, (2187).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here