Rüyada üçgen yıldız görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üçgen yıldız görmek

Rüyada üçgen yıldız görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üçgen yıldız görmek gizlediğiniz bir olayı açıklama fırsatı bulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlar tarafından emin olarak bilineceğinize ve herkesçe takdir edileceğinize işarettir.
# Saniyen endişelerden kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) Zayıf ve hırslı kavim , b) Asker ve ordu , c) Aile , d) Uzun ömür , e) Ucuzluk , f) Bolluk ve rızık…
# Ünlü filozof Abdurrahman es-Sufî yorumunda müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal varlığınızın ve saygınlığınızın azalacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 763 ( yediyüzaltmışüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Halid bin Safvan'a: "En aciz, en beceriksiz insan kimdir?" diye sormuşlar. O da bu soruya şu cevabı vermiş: "En aciz, en beceriksiz insan; dost aramayandır. Ondan daha acizi, daha beceriksizi ise, bulduğu dostu kaybedendir."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here