Rüyada uçmak istemek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada uçmak istemek

Rüyada uçmak istemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçmak istemek durumunuzun kötüye gideceğine ve muradınıza eremeyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir grup insanı DOĞRU yola hidayet edeceğinize işarettir.
# Saniyen düşman kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin kapanacağına işarettir.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda evin temizliğine veya güzelliğine göre temiz veya güzel bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerinde çok başarı kazanacağına ve yükseleceğine yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 585 ( beşyüzseksenbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

995 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Şehidin ölüm darbesinden duyduğu ızdırab sizden birinin çimdikten duyduğu ızdırab kadardır."Tirmizî, Fedâilu'1-Cihâd 26, (1668).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here