Rüyada uçmak ve koşmak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada uçmak ve koşmak

Rüyada uçmak ve koşmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçmak ve koşmak saygısızlığa uğrayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok önemli bir konferansa katılacağınıza işarettir.
# Saniyen vehim ve kedere şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşam boyu zorluklara delâlettir.
# Ünlü filozof İbn el-Fakih el-Hamadani yorumunda saygınlık elde edeceğinize, ancak inancınızın bozuk olduğuna veya cenazenizi taşıyan kimselere hükmedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için miras yoluyla büyük bir mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 503 ( beşyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6784 – Amr İbnu Avf anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselam: "Acma (yani dilsiz hayvanın) verdiği zarar hederdir. Maden ocağında uğranılan zarar da hederdir" buyurdular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here