Rüyada uçmak ve koşmak

  Rüyada uçmak ve koşmak

  Rüyada uçmak ve koşmak güzel ve sevabı çok bir hayır işleyeceğine delalettir. Saniyen fakirlik ve meşakkate delâlet eder.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok ahlaklı bir insan olarak tanındığına, bu huyu sayesinde insanlar tarafından çok sevildiğine, çok geniş bir çevre içinde temiz kalpli ve ahlaklı bir kişi olması ile çok değerli ve kıymetli bir insan olarak görüldüğüne ve bu insanlardan yapacağı her işte destek göreceğine alamet eder.
  # Rüyada uçmak ve koşmak yedi şekilde tabir olunur: a) Hayır , b) Menfaat , c) Sünneti ihya , d) Düşman üzerine zafer , e) Hasta için afiyet ve şifa , f) Adil hükümdar , g) Ganimet. Bazı rüya yorumcularına göre de artık yaşamınız rahatlık ve huzur içinde olacağına işarettir.
  # Rüyada uçmak ve koşmak eve delâlet eder.
  # Ünlü Filozof Fâtıma Binti Müsennânin tabirinde kişinin hayata dair istediği her şeye misli ile sahip olacağına delalet eder.

  Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

  İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

  Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here