Rüyada uçmak ve suya düşmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada uçmak ve suya düşmek

Rüyada uçmak ve suya düşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada uçmak ve suya düşmek halkın güven duyduğu biri olacağınıza ve onlardan emanet kabul edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Şeytanın sizi Allaha itaatten alıkoyacağına işarettir.
# Saniyen ahdinize uyma konusunda geç davranacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hem üzüleceğinize, hem de kınanacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya azaptan güvende kalacağınıza ve üzüntüden kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sağlıklı olacağınıza ve övgü işiteceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 645 ( altıyüzkırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cenab-ı Hak bir kulunu sevdi mi, ya onu dünyaya küstürür, ya da dünyayı ona…R. Nur

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here